مک آفی گجت ضد تجسس تولید می کند

مک آفی گجت ضد تجسس تولید می کند

تولید گجت ضد جاسوسی توسط مک آفی جان مک آفی در نظر دارد تا سال آینده گجتی با عنوان دی- سترال ارائه کنند که با قیمت کمتر از 100 دلار…

تولید گجت ضد جاسوسی توسط مک آفی

جان مک آفی در نظر دارد تا سال آینده گجتی با عنوان دی- سترال ارائه کنند که با قیمت کمتر از 100 دلار مانع تجسس در رایانه ها و تلفنها شود.
به گزارش مهر، جان مک آفی گفت: نمونه اولیه این گجت ظرف شش ماه آماده می شود و امیدواریم تا یک سال آینده بتوانیم این گجت را در ایالات متحده به فروش برسانیم.
جان مک کافی که توسط بسیاری یک نابغه نرم افزار شناخته می شود در سال 2012 پس از قتل گرگوری فال، شهروند آمریکایی که همسایه اش در کشور بلیز(کشوری در آمریکای مرکزی) بود، از این کشور گریخت. وی با انکار اتهامات اظهار داشت که وی تنها قربانی یک انتقام سیاسی است. وی مدعی شد که مسئولان دولت بلیز در پی او هستند چون از میزان ارتشاء در دولت بلیز آگاه است.
مغز متفکر نرم افزارهای مک آفی اظهار داشت که درحال حاضر روی این دستگاه کار می کند، این دستگاه یک اینترنت خصوصی و امن را فراهم می کند که تجسس داخل آن توسط سرورهای قوی سازمانهای دولتی هم غیر ممکن است.
وی در رابطه با جزئیات پروژه دی سترال گفت: این دستگاه با تلفنهای هوشمند و سایر گجتها کار می کند.
این فناوری و رمزگزاری که توسط وی تولید شده می تواند در برقراری ارتباط با سایر دستگاه های رایانه ای در شبکه هایی کاملا امن موثر باشند.
پروژه دی سنترال در شرایطی شکل گرفته است که اتهام تجسسهای سازمانهای امنیتی آمریکایی واکنشهای مختلفی به دنبال داشته است.

مک آفی شرکت نرم افزارهای امنیتی خود را در سال 1987 پایه گذاری کرد اما این شرکت درحال حاضر بخشی از شرکت اینتل به شمار می رود.

دسته: آموزش امنیت سایبری
جاسوسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up