ارزیابی امنیتی سامانه ها و تست نفوذ

netservice1

به زبان ساده تا کنون آگاهی داشتن از تهدیدهای امنیتی دنیای واقعی و ریسکهای متناظر با آن تهدید در حوزه سازمان شما هیچگاه بدین اندازه مشکل نبوده است. بدون درک دقیق و کامل از اینکه وضعیت ساختار امنیتی شما چگونه است، نمیتوان با اطمینان در خصوص اینکه در کدام حوزه و تا چه اندازه باید منابع مالی و زمانی صرف شود اظهار نظر کرد.

ما در جهانی زندگی میکنیم که مهاجمان و نفوذگران روز به روز پیشرفته تر و پیچیده تر شده و در حقیقت با سرعتی بیشتر از مدافعان و دست­اندرکاران حوزه امنیت رشد می کنند. کشف آسیب پذیری ها و نقاط ضعف امنیتی جدید و روش های اکسپلویت کردن آنها اکنون به رخدادی روزانه مبدل شده است. آنچه دیروز آسیب پذیر نبوده، ممکن است امروز آسیب پذیر باشد.

خدمات ارزیابی امنیتی و تست نفوذ پاوان، سریعترین روش است برای آگاهی از اینکه چه خطر و ریسکی ساختار، برنامه­ها، داده ها و کاربران سازمان شما را تهدید میکند. پاوان از روش­ها و ابزارهایی مشابه نفوذگران واقعی استفاده میکند تا همه خطرات و تهدیداتی ممکن کشف گردد.

بنابراین به جای استناد به حدس و گمان و تحلیل تئوری در خصوص اینکه “چه رخ میدهد؟ ” و آثار آن، پاوان به صورت عملی شبکه و سامانه های انفورماتیک شما را مورد ارزیابی و تست قرار داده و آنچه ممکن است رخ دهد را همراه با جزئیات گام به گام در خصوص کشف نقاط ضعف و نحوه اکسپلویت کردن برای شما شبیه سازی کرده و به نمایش میدهد.

سپس پاوان اقدام به تهیه توصیه­ها، راهکار ها و سیاست­های امنیتی مورد لزوم برای اعمال در خصوص مسایل کشف شده می نماید. این اطلاعات به گونه ای نگارش می گردد که هم جهت استفاده و اطلاع رسانی سطوح مدیریتی سازمان شما مفید بوده و هم پاسخگو و روشنگر کارشناسان مربوطه در سازمان باشد.

بهینه سازی و ارتقای شبکه

بهینه سازی و ارتقای شبکه

ايجاد همبندي متمركز شبكه به صورت مديريت متمركز به همراه ايجاد يكپارچگي با سيستم مديريت امنيت اطلاعات و همچنين ايجاد تكنيك هاي عيب يابي بوسيله نرم افزار مديريت شبكه و در نهايت نصب و راه اندازي تجهيزات مديريت Cabling و Racking و روزآمد سازي تنظيمات تجهيزات مركزي ، بستر مطمئن و مناسبي را جهت كاربري حرفه اي ايجاد خواهد كرد . ايجاد اين بستر به روز را بهينه سازي و ارتقاء شبكه مي ناميم .

در كنترل‌ مستمر شبكه، آزمايش‌ شبكه‌ امري‌ حياتي‌ است؛ شبكه‌ها مدام‌ تغيير مي‌كنند، درست‌ مثل‌ سياست‌ها، بيماري‌هاي‌ همه‌گير ويروسي. تنها راه‌حل‌ براي‌ جلوگيري‌ از نابودي‌ در اين‌ تغييرات، كنترل‌ و پيش‌بيني‌ تغييرات‌ است.
برنامه‌ريزي‌ براي‌ آينده‌ مستلزم‌ آگاهي‌ از ظرفيت‌ فعلي‌ شبكه‌ و دانستن‌ نيازهاي‌ آتي‌ شبكه‌ است، در ضمن‌ بايد دانست‌ كه‌ چطور اين‌ نيازها با طراحي‌ خاص‌ شبكه‌ ارتباط‌ پيدا مي‌كند .

خدمات شبکه با رویکرد پدافند غیر عامل

خدمات شبکه با رویکرد پدافند غیر عامل

با توجه به اهمیت فناوری اطلاعات در عصر حاضر و رشد سریع و در عین حال نامتوازن ساختار IT ، این بستر به یکی از نقاط بالقوه آسیب پذیر و خطرناک در جهان بدل شده است؛ که ضرورت توجه و پرداخت سریع و در عین حال نظام مند، معقول و هدفمند به منظور مصون سازی این بستر از تهدیدات موجود در جهت حفظ امنیت ملی و حریم شخصی شهروندان در فضای جنگ و مخاصمات امروز بین المللی را می طلبد.

دفاع غيرعامل در واقع مجموعه تمهيدات، اقدامات و طرح‌هايي است كه با استفاده از ابزار، شرايط و حتي‌المقدور بدون نياز به نيروي انساني به صورت خود اتكا صورت‌گيرد چنين اقداماتي از يك سو توان دفاعي مجموعه را در زمان بحران افزايش داده و از سوي ديگر پيامدهاي بحران را كاهش و امكان بازسازي مناطق آسيب‌ديده را با كمترين هزينه فراهم مي‌سازد. در حقيقت طرح‌هاي پدافند غيرعامل قبل از انجام مراحل تهاجم و در زمان صلح تهيه و اجرا مي‌گردند. با توجه به فرصتي كه در زمان صلح جهت تهيه چنين طرح‌هايي فراهم مي‌گردد ضروري است اين قبيل تمهيدات در متن طراحي‌ها لحاظ گردند.

مشاوره واکنش به رخدادهای امنیتی با پاوان

مشاوره واکنش به رخدادهای امنیتی

* طراحی، پیاده سازی و استقرار مراکز CSIRT در سازمان ها
* واکنش سریع به رخدادهای امنیتی
* جمع آوری و تحلیل ادله حقوقی (تحلیل فارنزیک)
* آماده سازی سازمان ها جهت مواجه با رخدادهای امنیتی با سطح پیچیدگی بالا
* برطرف سازی رخدادهای احتمالی به وقوع پیوسته در حداقل زمان و با کمترین خسارات وارده

ارزیابی امنیتی سامانه های تحت وب

ارزیابی امنیتی سامانه های تحت وب

 ارزیابی امنیتی سامانه های سامانه های تحت وب (Web Application Security Assesment)

 1. * شناسایی آسیب پذیری های شناخته شده
 2. * شناسایی آسیب پذیری های جدید و ناشناخته
 3. * تولید گزارش فنی و ارائه راهکارهای رفع
 4. *تولید گزارشهای مدیریتی از وضعیت امنیت سایت
 5. *امکان مقایسه و برآورد مخاطرات
 6. *شناسایی نشتی های اطلاعات

طراحی نرم افزار و وب سایت

طراحی نرم افزار و وب سایت

در طراحی وب سایت چه کارهایی انجام خواهیم داد؟

 • مشاوره دقیق با سفارش دهندگان وب سایت و پرهیز از هرگونه بزرگنمایی در طراحی سایت
 • طراحی اختصاصی و عدم استفاده از قالبهای آماده در وب سایت
 • بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو
 • طراحی سایت منطبق بر خواسته های کارفرما
 • طراحی کنترل پنل اختصاصی برای وب سایت
 • انتشار وب سایت بر روی بهترین سرویس های میزبانی وب سایت داخلی و خارجی
 • پشتیبانی واقعی از وب سایت های طراحی شده
 • بازنگری سالیانه در وب سایت جهت اعمال تغییرات احتمالی
 • تعیین استراتژی کوتاه و بلند مدت جهت افزایش ترافیک سایت
 • تضمین رتبه مناسب وب سایت در موتورهای جستجو و سایت های معتبر
 • استفاده از بمب کلمات کلیدی در طراحی سایت
 • بررسی وب سایت رقبا و ایده گرفتن از سایت های موفق

اجرای طرح های مطالعاتی و تحقیقاتی

5-pavan security

 

کارشناسان پاوان با مطالعه و تحقیق پیرامون استانداردهای موثر و کارآمدی که به مسائل مهم و ضروری در ساخت یک مرکز داده ایمن و مناسب پرداخته اند؛ سندی جامع و کاربردی برای طراحی و امن‌سازی مراکزداده و یا اتاق‌های سرور ارائه نموده‌اند. قالب مطالب این سند با استفاده از استانداردهای ANSI/TIA-942-2005 و ANSI/BICSI-002-2011 و بومی‌سازی این استانداردها جهت هماهنگی با مقتضیات کشور و منطقه تهیه شده است.

برخی از استانداردهای استفاده شده در تهیه این سند عبارتند از:

 •         استاندارد ANSI/eia/tia 649 برای طراحی و پیاده‌سازی مراکزداده
 •         استاندارد ANSI/BICSI 002 برای طراحی و پیاده‌سازی مراکزداده
 •         استاندارد ANSI/eia/tia 568 برای کابل کشی ساخت یافته
 •         استاندارد ANSI/eia/tia 606 برای شماره‌گذاری و برچسب‌گذاری اجزای مرکزداده
 •         استاندارد NFPA-2001 برای اطفاءحریق
 •         استاندارد IEC 364 و مقررات ملی ساختمان در خصوص تاسیسات برقی
keyboard_arrow_up