تست نفوذ نرم افزار موبایل

شرکت پاوان با استفاده از متخصصین امنیت، نرم افزار های موبایل تجاری، توسعه یافته در سازمان یا شرکت شما و یا برون سپاری شده را به صورت کامل تست نفوذ کرده و امنیت آنها را ارزیابی می کند. مهندسین پاوان با استفاده از ابزارهای Open-source و ابزارهای اختصاصی و همچنین آنالیز دستی کد ها و عملکرد آنها این اطمینان را به شما می دهند علاوه بر ارایه مشکلات و نکات امنیتی در مشاوره کدنویسی امن در کنار شما باشند. با استفاده از این راهکار شما قبل از انتشار نرم افزار از امنیت نرم افزار و Backend خیال آسوده خواهید داشت.

بالاترین استاندارد

برای ارزیابی امنیتی نرم افزار های موبایلی

تست نفوذ نرم افزار موبایل-تست نفوز اندروید-تست نفوذ موبایل

دارای مجوز های رسمی

از سازمان پدافند غیر عامل و افتا

پوشش کامل

در برابر حملات نرم افزار های موبایل

تست نفوذ موبایل

با پیاده سازی محیط man-in-the-middle متخصصین به مانیتور کردن انتقال غیر امن داده ها و ارتباطات می پردازند. در این نوع آنالیز گواهی نامهای امنیتی، آسیب پذیریهای از نوع Downgrade attack و مانتیور کردن زنده فعالیتهای ارتباطی با استفاده از پراکسی میانی پرداخته می شود.

ارزیابی امنیتی نرم افزار موبایل

متخصصین امنیت از سیستمهای واقعی اندروید و IOS برای بررسی امنیت دینامیک برای ارزیابی نرم افزار، کشف آسیب پذیریها و رفتارهای ریسک دار در زمان اجرا اپلیکیشن می پردازند.

تست نفوذ اندروید

با تست امنیت استاتیک اپلیکیشن ، تیم پاوان نرم افزار را از درون به بیرون مورد ارزیابی قرار می دهد تا نقاط ضعف و آسیب پذیری های درون کد که افشای داده منجر می شود را کشف کند.

با استفاده از آخرین ابزارها و مطابق با جدیدترین استانداردها این تضمین به شما داده می شود که ارزیابی امنیتی نرم افزار شما به صورت جامع صورت بپذیرد.

timeline_pre_loader

گام نخست

طرح ریزی تست

گام 2

هویت سنجی آسیب پذیری

گام 3

تلاش برای سوء استفاده از آسیب پذیری

گام 4

تهیه گزارش و توصیه ها

گام پایانی 5

حذف آسیب پذیری

اعطای گواهینامه ارزیابی امنیتی 

گواهی تست نفوذ

گزارشات استاندارد شده

و راهکارهای پیشنهادی آن

آسیب پذیری و نقاط ضعف بر اساس CVSS رتبه بندی شده  و به اطلاعات  CWE ارتباط داده می شود و راهکار پیشنهادی که قابل پیاده سازی باشد برای برطرف کردن نقاط ضعف به توسعه دهنده گان توصیه می شود.

53 1

برای اطلاعات بیشتر شما میتوانید

با شماره تلفن : 22098763-021 تماس حاصل کنید.

و یا از فرم زیر درخواست خود را ارسال نمایید تا با شما تماس بگیریم.

نشانی : تهران, سعادت آباد, خیابان بخشایش, پلاک 22, واحد 6

[contact-form-7 id=”12069″ title=”فرم تست نفوذ”]

keyboard_arrow_up