فایروال P1 Enterprise

امروزه غالب مدیران آی تی سازمانها از حملات اینترنتی ، بد افزارها ، ویروسها نگرانند و یکی از راههای مقابله با این تهدیدهای شبکه ای استفاده از فایروال می باشد. فایروال سری Real Guard Basic مبتنی بر جدیدترین تکنولوژی کنترل و مدیریت شبکه و برآورده کردن نیازهای امنیتی و مجهز به لایه محافظتی هوشمند و طراحی بومی و منطبق با نیازهای ملی ، انتخاب مناسبی برای شبکه های متوسط و بزرگ می باشد . با توجه به توانایی کارکرد در پهنای باند بالا علاوه بر تامیین امنیت در درگاه خروجی سازمانها یک انتخاب مناسب جهت استفاده در مراکز داده سازمانها برای امن سازی ترافیک خارجی به سمت سرورها و بین خود سرور ها محسوب شده است.

P1-Enterprise

فایروال p1-basic

-سیستم پیشرفته بازرسی و کنترل بسته های شبکه تا لایه ۷ به منظور دفاع در عمق و جلوگیری از تهدیدات پیشرفته.
-محافظت هوشمند در لایه ۷ شبکه طراحی شده و مخصوص حفاظت در برابر تهدیدات علیه سرورهای داخل، تهدیداتی مانند استاکس نت، اکسپلوییت های طراحی شده برای حفره های امنیتی پرتال های فارسی و غیره برخوردار از کارایی مطلوب است.
-سکن کردن تمامی پروتکل های شبکه شامل SMTP، DNS، UDP، TCP، FTP، HTTPS، HTTP
-لایه محافظتی قدرتمند برای بلوک کردن(Spam) هرزنامه،

P1-Enterprise

فایروال P1 Pro

-لایه محافظتی قدرتمند برای بلوک کردن(Spam) هرزنامه، کنترل استفاده از برنامه های بالقوه خطرناک یا نامناسب، کنترل وبگردی(Web Surfing)، جلوگیری از نفوذهای شبکه ای و جلوگیری از ویروس ها، جاسوس افزار(Spyware) و سایر بدافزارها(Malware) در مرحله Gateway قبل از دسترسی آنها به سرورها و کاربرها.
-پشتیبانی از محدودکردن یا بلوک کردن شبکه های P2P، شبکه های چت، فیلترشکن ها و غیره در هسته لایه ۷ فایروال.
-جلوگیری از حملا ت DDOS، DOS وSpoofing

firewall-P1-Pro

هات اسپات پاوان

سامانه پاوان هات اسپات، یک سامانه پیشرفته احراز هویت، کنترل دسترسی و اکانتینگ برای شبکه های سازمانی کوچک، متوسط و بزرگ میباشد. این سامانه ابزاری مناسب و کارآمد جهت مدیریت و کنترل و راهبری پهنای باند، ترافیک و دسترسی کارکنان سازمان به اینترنت و همچنین نظارت و بررسی داده های آماری مصرف اینترنت میباشد.
پاوان هاتاسپات راهکاری امن و ایدهآل برای سازمانها و شرکتهای کوچک تا متوسط است که قصد دارند از طریق شبکهای مجزا از شبکه سازمانی اداری خود، به کارکنان و بازدیدکنندگان خود دسترسی به اینترنت را ارائه دهند. همچنین این محصول بهترین راهکار ممکن برای انواع محیطهای تجاری تفریحی از جمله مراکز خرید، هتلها، زستورانها و … میباشد چرا که با استفاده از آن میتوان دسترسی آسان، سریع و امن بازدیدکنندگان به اینترنت را فراهم نمود. سامانه پاوان هاتاسپات امکان تامین دسترسی و مدیریت همزمان تا ۱۰۰۰کاربر را دارد. نصب، پیکربندی و راهاندازی این سامانه بسیار ساده و مختصر بوده و در کوتاهترین زمان قابل انجام میباشد. با استفاده از این سامانه اطمینان خاطر خود از دسترسی امن و آسان کاربران سازمان یا محل تجارت خود به اینترنت را تضمین کنید.
با توجه به طراحی و تولید بومی این سامانه، امکان طراحی و سفارشی سازی امکانات سامانه مطابق با نیاز و سیاست های سازمانی مشتری وجود دارد.
در صورت اعلام نیاز یک متقاضی در خصوص یک امکان خاص، پس از بررسی شرایط و امکان پذیری ایجاد امکان مورد تقاضا، و توافق در خصوص مدت زمان لازم جهت طراحی و افزودن امکان مربوطه، کارشناسان پاوان در اسرع وقت سامانه را مطابق با نیاز سازمان متقاضی، سفارشی سازی خواهد نمود.

نسخه Cloud هات اسپات

کش سرور پاوان

توانائي افزايش سرعت و كارائي اينترنت
تنها كش سرور Full Transparency و داراي سيستم Spoofing در ايران(كليه درخواست كاربر با IP خودش ارسال مي گردد)
داراي DNS CACHE AND Proxy (كليه درخواست هاي DNS كش و Spoof شده و كليه آدرسهاي DNS SERVER ثبت شده توسط كاربر هنگام عبور از كش با آدرسهاي DNS SERVER هاي مطمئن جايگزين مي گردد)
دارای Multi Thread DNS، قابلیت تشخیص DNS های فعال و ارسال Parallel Query (یک درخواست همزمان به دو DNS Server متفاوت ارسال می شود.)
دارای قابلیت MAC SPOOFING ( در خواست های کاربر علاوه بر اینکه با Ip خودش به اینترنت فرستاده می شود با MAC آدرس وی هم به لایه بالاتر ارسال می گردد )
دارای Congestion Control ( انتخاب سرعت هر کانکشن براساس اندازه گیری Latency لحظه ای اینترنت )
امکان Unlimit Bandwidth for Cached Object (با فعال کردن این بخش کلیه آبجکتهای خروجی از کش سرور با پهنای باند نامحدود به سمت کاربر ارسال می شود و همچنین پهنای باند ورودی اینترنت نیز مشغول نمی شود. به عبارت دیگر پهنای کاربر روی آبجکتهای خروجی کش اعمال نمی شود)

 

مدیریت کاربران و اکانتینگ

دسترسی مدیریت شده کاربران به اینترنت
اطمینان از دسترسی مجاز و مدیریت شده کاربران به اینترنت، منطبق با گروه­های تعریف شده توسط شما، با امکان اعمال سیاست­های مختلف دسترسی.

نظارت و گزارش­دهی  جامع:

امکان مشاهده و بررسی استفاده کاربران در قالب­های مختلف از جمله لیست و نمودار­های بیشترین و کمترین ترافیک، ترافیک کل کاربران به تفکیک روز، ماه، سال و … ، مشاهده کل زمان اتصال کاربر و … .

انتخاب ایده­آل برای فروشگاه­های زنجیره­ای و شعب شرکت­ها:

این سامانه بهترین انتخاب برای شعب و دفاتر شرکت­ها می­باشد چرا که با استفاده از قابلیت دریافت تنظیمات از دستگاه مرکزی، می­توان در کمترین زمان، کلیه سیاست­ها و حساب­های کاربری تعریف شده در دفتر مرکزی شرکت یا فروشگاه را دریافت و بر سامانه اعمال نمود.

hotspot

نرم افزار های امنیتی

نرم افزار Port Information

این نرم افزار که توسط تیم پاوان طراحی و نوشته شده است به شما لیستی از تمامی پورت هایTCP و UDP قرار می دهد. در این نرم افزار اطلاعات کلیهپورت ها به همراه شماره پورت و سرویس ها و پروتکل هایی که از آن پورت استفاده میکند گنجانده شده است .با جستجو در شماره پورت می توانید به اطلاعات و سرویس های معمول اجرا شده بروی آن پورت دست یافت و یا با جستجو نام سرویس مورد نظر به شماره پورت دست یافت.

نرم افزار IP Calculator

این نرم افزارطراحی شده توسط تیم پاوان و مناسب برای مدیران و طراحان شبکه های کامپیوتری مبتنی بر پروتکلIPمی باشد با استفاده از نرم افزارIP Calculatorشما میتوانیدSubnetهای مورد نظر خود را از یک کلاسIPمحاسبه و جدا نمائید.این نرم افزار یک ماشین حساب برای محاسبه  Subnetting  در شبکه است . در واقع به جای آنکه به صورت دستیsubnet ای پی را مشخص کنید می توانید با استفاده از این نرم افزار به صورت خودکار این کار را انجام دهید .

نرم افزار Pavan Configurator

سامانه امنیت شبکه پاوان بالاترین سطح امینت سازمانی با کمینه ضریب نفوذ را همراه با قویترین واسط کاربری موجود در جهان (کنسول تنظیمات Pavan Config ) ارائه میکند. برجسته ترین ویژگی این سامانه فراهم کردن کنترل کامل مدیر شبکه بر وضعیت امنیت و ترافیک شبکه و می باشدامکان اطلاع و اقدام سریع

نرم افزار Ip Information

نرم افزاری کاربردی و نوشته شده توسط تیم پاوان برای نمایش اطلاعات آی پی است که به شما امکان مشاهده تمام اطلاعات موجود در مورد یک آدرسIP، نام میزبان یا دامنه، کشور، ایالت، شهر یا استان، نام ارائه دهنده شبکه و اطلاعات تماس با مدیر فنی و پشتیبانی را می دهد. این نرم افزار به شما کمک می کند تا بدانید چه کسی مالک دامنه است، زمان ثبت دامنه در چه زمان و اطلاعات تماس مالک آن چه چیزی است. کافیست برنامه را اجرا کرده سپس با بردن نشانگر موس بر روی IP در هرکجای ویندوزکامل ترین نتایج را در عرض چند ثانیه در اختیار شما قرار می دهد. توجه فرمایید هنگام استفاده از این نرم افزار حتما اینترنت متصل باشید .

نرم افزارهای سازمانی

    سیستم خرید ، مدیریت کالا و انبارداری
سیستم فروش
سیستم تولید
سیستم ارایه خدمات
سیستم ارجاع کار
سیستم مدیریت چک ها ی دریافتی و پرداختی
قابلیت استفاده از دستگاه بارکد خوان
    طراحی فاکتور ها ، حواله ها و گزارشات سفارشی سازمان
امکان اجرا در شبکه داخلی و یا اینترنت
نرم افزار مخصوص تلفن همراه و تبلت برای دسترسی لحظه ای کاربران به اطلاعات
سیستم پیام کوتاه برای تمامی بخش ها
سیستم یکپارچه و اتصال تمامی بخش ها به هم
سیستم پشتیبان گیری هوشمند به منظور جلوگیری از دست رفتن اطلاعات
استفاده از تکنولوژی های روز که تضمین کننده سرعت و امنیت میباشند.
keyboard_arrow_up