مدیریت کاربران و اکانتینگ

• سامانه پاوان هات اسپات، یک سامانه پیشرفته احراز هویت، کنترل دسترسی و اکانتینگ برای شبکه های سازمانی کوچک، متوسط و بزرگ میباشد. این سامانه ابزاری مناسب و کارآمد جهت مدیریت و کنترل و راهبری پهنای باند، ترافیک و دسترسی کارکنان سازمان به اینترنت و همچنین نظارت و بررسی داده های آماری مصرف اینترنت میباشد.
• پاوان هاتاسپات راهکاری امن و ایدهآل برای سازمانها و شرکتهای کوچک تا متوسط است که قصد دارند از طریق شبکهای مجزا از شبکه سازمانی اداری خود، به کارکنان و بازدیدکنندگان خود دسترسی به اینترنت را ارائه دهند. همچنین این محصول بهترین راهکار ممکن برای انواع محیطهای تجاری تفریحی از جمله مراکز خرید، هتلها، زستورانها و … میباشد چرا که با استفاده از آن میتوان دسترسی آسان، سریع و امن بازدیدکنندگان به اینترنت را فراهم نمود. سامانه پاوان هاتاسپات امکان تامین دسترسی و مدیریت همزمان تا 1000کاربر را دارد. نصب، پیکربندی و راهاندازی این سامانه بسیار ساده و مختصر بوده و در کوتاهترین زمان قابل انجام میباشد. با استفاده از این سامانه اطمینان خاطر خود از دسترسی امن و آسان کاربران سازمان یا محل تجارت خود به اینترنت را تضمین کنید.

سفارشی سازی
• با توجه به طراحی و تولید بومی این سامانه، امکان طراحی و سفارشی سازی امکانات سامانه مطابق با نیاز و سیاست های سازمانی مشتری وجود دارد.

• در صورت اعلام نیاز یک متقاضی در خصوص یک امکان خاص، پس از بررسی شرایط و امکان پذیری ایجاد امکان مورد تقاضا، و توافق در خصوص مدت زمان لازم جهت طراحی و افزودن امکان مربوطه، کارشناسان پاوان در اسرع وقت سامانه را مطابق با نیاز سازمان متقاضی، سفارشی سازی خواهد نمود.

دسترسی مدیریت شده کاربران به اینترنت
اطمینان از دسترسی مجاز و مدیریت شده کاربران به اینترنت، منطبق با گروه­های تعریف شده توسط شما، با امکان اعمال سیاست­های مختلف دسترسی.

نظارت و گزارش­دهی  جامع:

امکان مشاهده و بررسی استفاده کاربران در قالب­های مختلف از جمله لیست و نمودار­های بیشترین و کمترین ترافیک، ترافیک کل کاربران به تفکیک روز، ماه، سال و … ، مشاهده کل زمان اتصال کاربر و … .

انتخاب ایده­آل برای فروشگاه­های زنجیره­ای و شعب شرکت­ها:

این سامانه بهترین انتخاب برای شعب و دفاتر شرکت­ها می­باشد چرا که با استفاده از قابلیت دریافت تنظیمات از دستگاه مرکزی، می­توان در کمترین زمان، کلیه سیاست­ها و حساب­های کاربری تعریف شده در دفتر مرکزی شرکت یا فروشگاه را دریافت و بر سامانه اعمال نمود.

hotspot
سال
پژوهش
0سال
مهندسی و برنامه نویسی
0سال
عملیات
0نفر
متخصص از دانشگاه های (شهید چمران, امیرکبیر, صنعتی شریف)

پاوان را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

Google
LinkedIn
YouTube
Instagram
Pinterest
RSS

 

فهرست