خدمات تست نفوذ پاوان

انجام تست نفوذ سامانه های تحت وب و وبسایت ها

وب سایت ها و سامانه های تحت وب بصورت مستقیم به بانک اطلاعاتی داخلی متصل می شوند و در این سرورها داده های مهمی در جریان است. این سرورها هدف جذابی برای نفوذگران می باشند و همچنین دروازه ای برای دسترسی به سیستم های داخلی و داده های حساس و با ارزش می باشند. به عنوان رابط مستقیم با کلاینت، نرم افزارها و وبسایت ها معمولا به گونه ای طراحی می شود که رسالت آنها عملکرد، زیبایی، و سهولت محیط برای کاربر می باشد و امنیت نرم افزار معمولا بعد از آنها مورد توجه قرار می گیرد. سرویس ارایه شده از تست نفوذ پاوان به صورت جداگانه برای هر هدف تعریف می شود.

انجام تست نفوذ و ارزیابی امنیتی با جزییات کامل، طبق استانداردهای امنیتی  به صورت از راه دور و انجام آن در محل توسط متخصصین تست نفوذ و ارزیابی امنیتی که تحصص آنها امنیت در لایه نرم افزار می باشد انجام می شود.

تست نفوذ سایت-تست نفوذ وبسایت-ارزیابی امنیتی-Penetration test

تست نرم افزارهای موبایل و سرویس های مربوط به آن

و سیستم هایی که این نرم افزارها را اجرا می کنند به سرعت در حال تبدیل به جزء ای از هسته تکنولوژی مورد استفاده روزانه ما هستند. با رشد شتابان توسه نرم افزارهای موبایل و از آنجا که توسعه دهندگان تحت فشار زمانی برای ارایه کارایی های جدید، حملات منجر به نفوذ به طرز شگفت انگیزی افزایش یافته است. هر توسه دهنده و یا استفاده کننده از نرم افزار موبایلی که اطلاعات حساس در آن تبادل می شود یا با یک بانک اطلاعاتی در ارتباط است درست مانند اپلیکیشن تحت وب که جریان داده می تواند مسیر برای ورود نفوذگر باشد. 

تیم تخصصی امنیت نرم افزار موبایل پس از کشف آسیب پذیری ها و اولویت بندی آنها، راهکارهای امنیتی پیشنهادی را ارایه می کند و به شما کمک می کند ریسک های کسب و کار شما  کاهش یابد.

تست نفوذ موبایل-تست نفوذ اندروید

تست نفوذ شبکه و زیرساخت

با افزایش تعداد نفوذ به سامانه های سایبری مهم و با ارزش به صورت روزانه، اطمینان از امنیت زیر ساخت های شبکه ها قدم مهمی برای حصول اطمینان در حفاظت داده ها می باشد. نفوذگران می توانند ماه ها در شبکه شما به صورت  ناشناخته رخنه کرده، و به ثروت داده های حساس و و کلمات عبور دسترسی داشته باشند لذا بررسی و مرور جامع امنیت شبکه شما به صورت منظم بسیار حیاتی می باشد  تا آسیب پذیری ها و نقاط ضعف شبکه خود را قبل از مجرمان سایبری کشف کرده و امن سازی کنید. 

بسیاری از سازمانها جرایم قانونی برای شرکت هایی که باعث افشا و درز اطلاعات کاربران به دلیل عدم رعایت نکات امنیت شبکه لحاظ می کنند.

2 1

ارزیابی امنیتی و تست نفوذ اتوماسیون صنعتی و تجهیزات

با افزایش تعداد نفوذ به سامانه های سایبری مهم و با ارزش به صورت روزانه، اطمینان از امنیت زیر ساخت های شبکه ها قدم مهمی برای حصول اطمینان در حفاظت داده ها می باشد. نفوذگران می توانند ماه ها در شبکه شما به صورت  ناشناخته رخنه کرده، و به ثروت داده های حساس و و کلمات عبور دسترسی داشته باشند لذا بررسی و مرور جامع امنیت شبکه شما به صورت منظم بسیار حیاتی می باشد  تا آسیب پذیری ها و نقاط ضعف شبکه خود را قبل از مجرمان سایبری کشف کرده و امن سازی کنید. 

بسیاری از سازمانها جرایم قانونی برای شرکت هایی که باعث افشا و درز اطلاعات کاربران به دلیل عدم رعایت نکات امنیت شبکه لحاظ می کنند.

اتوماسیون صنعتی

ارزیابی امنیتی (VA)

آسیب پذیری های امینیتی  خود را کشف کنید و امنیت خود را برآورد کنید ارزیابی امنیتی (VA) اولین قدم برای برآورد حقیقی نقاط ضعیف و آسیب پذیری های سازمان شما و تاثیر آنها در پیداری کسب و کار شما می باشد. ابزارهای قدرتمند استفاده شده توسط پاوان سیستمها مبتی بر شبکه، پورت ها، پروسس ها و سیاست های فایروال شما را برای کشف آسیب پذیری ها اسکن می کند از دسترسی های غیر مجاز جلوگیری کرده و ریسک Downtime شما را به حداقل می رساند.

بسیاری از سازمانها جرایم قانونی برای شرکت هایی که باعث افشا و درز اطلاعات کاربران به دلیل عدم رعایت نکات امنیت شبکه لحاظ می کنند.

2 1

پاوان ارائه دهنده راهکارهای امنیت شبکه

یک دهه فعالیت در زمینه تست نفوذ برای سازمان ها , شرکت ها و استارتاپ ها

 • null

  تجربه کاری اثبات شده     

  تیم پاوان تاکنون بیش از 200 سامانه برای سازمانهای دولتی، غیر دولتی، شرکت های خوزستانی و استارت آپ ها انجام داده است.

 • null
  تمرکز بر فناوری های بروز

  متخصصین پاوان آشنایی و تسلط  جامع بر 60 تکنولوژی، ابزار های ارزیابی امنیتی و فریم فورک را دارا می باشند.

 • null

  کارشناسان تایید شده     

  علاوه بر دوره های آموزشی درون سازمانی، متخصصین تیم پاوان دوره های امنیت شبکه و نرم افزار را در آموزشگاه های معتبر مورد تایید سازمان افتا گذرانده اند.

 • null
  تعهد به کیفیت     

  علاقه ما به روابط ماندگار با کارفرمایان تعهد ما به تضمین کیفیت چندین برابر می کند.

 • null

  امنیت     

  تیم پاوان فقط در محیط امن اقدام به تست نفوذ و ارزیابی امنیتی، سرورها آزمایشگاه پاوان کاملا محافظت شده می باشند.

 • null

  حفظ محرمانگی     

  کارفرمایان ما به صورت قانونی با NDA ارایه شده محافظت می شوند تا اطلاعات حساس آنها به هیچ وجه درز نکند.

تست نفوذ-ارزبابی امنیتی-امنیت شبکه

تست نفوذ و ارزیابی امنیتی

تست نفوذ یا آزمون نفوذپذیری (به انگلیسی: Penetration test ) روشی برای تخمین میزان امنیت یک سیستم (معمولاً سرور)  شبکه ، سایت و یا نرم افزار می باشد که با شبیه‌سازی حملات یک حمله‌کننده (هکر) صورت می‌گیرد. در این روش متخصصین شرکت پاوان با تایید کارفرما  تمام سیستم و نرم‌افزارها و سرویس‌های نصب شده روی آن برای یافتن مشکلات امنیتی آزمایش می کنند و سپس اقدام به رفع مشکلات موجود و یا ارایه راهکار می کند.

لازم به ذکر است که در اولین تست نفوذ بر سازمان و سیستم خود ممکن است نتایج اعجاب انگیزی به بار آورد که مشخص می نماید که سیستم شما بیشتر از آنچه که انتظار داشتید آسیب پذیر در برابر حمله هکر ها می باشد. این خدمات تخصصی توسط شرکت پاوان با مجوزهای لازم برای سازمان ها و شرکت ها قابل ارایه می باشد.

4

 

انجام تست نفوذ داخلی

این نوع تست نفوذ از درون شبکه سازمانی شما انجام می شود.

این آزمون حمله ای را شبیه سازی می کند , که ممکن است توسط یک کارگزار دارای دسترسی به شبکه داخلی شما انجام شود.

 

انجام تست نفوذ از خارج به درون

این تست از زاویه دید یک نفوذگر خارج از سازمان (عموما مبتنی بر اینترنت) طراحی و پیاده سازی می گردد.

پاوان حملاتی با تمرکز بر داده ­ها، دارایی ها و کاربران در تقابل و ارتباط با اینترنت سازمان،حمله واقعی را شبیه سازی می نماید.

 

انجام تست نفوذ شبکه بیسیم

 این تست از منظر یک نفوذگر که در رنج دسترسی شبکه بیسیم شما قرار دارد پیاده سازی می شود.

مجموعه پاوان وضعیت امنیتی شبکه بیسیم شما را در محدوده معمول و مورد پذیرش سیاست­های امنیتی تایید شده مورد آزمایش قرار می دهد.

 

انجام تست نفوذ دسترسی از راه دور

این ارزیابی از دیدگاه یک کاربر خارجی احراز هویت شده انجام می پذیرد که با استفاده از تکنولوژی های دسترسی از راه دور(remote access) از جمله VPL، SSLVPN و … به شبکه سازمان شما متصل شده است.

 

ارزیابی امنیتی مداوم

تیم خدمات ارزیابی امنیتی مداوم پاوان

تامین کننده خدمات تست نفوذ سریع در یک محدوده زمانی معین، و از دیدگاه های مختلف می باشد.

این خدمات برای سازمان ها و شرکت هایی مفید است , که متقاضی دریافت خدمات تست نفوذ به صورت تقریبا مداوم و پیوسته می باشند.

معمولا چنین سازمان هایی دارای سامانه های انفورماتیک متعدد میباشند که سامانه های مذکور گاه به گاه دستخوش تغییرات از جمله بروزرسانی ، افزونه اصلاحی و … می شوند.

220
سامانه تحت وب
45
سامانه موبایل
25
شبکه و زیرساخت
6
شبکه کنترل صنعتی
timeline_pre_loader

گام نخست

طرح ریزی تست

گام 2

هویت سنجی آسیب پذیری

گام 3

تلاش برای سوء استفاده از آسیب پذیری

گام 4

تهیه گزارش و توصیه ها

گام پایانی 5

حذف آسیب پذیری

اعطای گواهینامه ارزیابی امنیتی 

گواهی تست نفوذ

مزیت های ارزیابی امنیتی و تست نفوذ پاوان

 •        شامل بررسی مجدد جهت اطمینان از رفع نقاط ضعف و آسیب پذیری کشف شده (کلیه تست ها)
 •        توصیه ها، راهکارها و سیاست های امنیتی اولویت بندی شده کوتاه و بلند مدت
 •        گزارشدهی ارزیابی نهایی پس از رفع نقاط آسیب پذیری کشف شده
 •        گزارش دهی مناسب کلیه سطوح (مدیریت، سرپرستان و کارشناسان)
 •        سناریوهای حمله مانند نفوذگران و حمله کنندگان واقعی
 •        اکسپلویت کردن مرحله به مرحله
 •        متدولوژی جامع و مبتنی بر تجربه و تخصص
report_problem

به اسکنرهای خودکار بسنده نکنید، نسبت به آنچه اسکنرها نمی بینند ریسک نکنید!

برای اطلاعات بیشتر شما میتوانید

با شماره تلفن : 22098763-021 تماس حاصل کنید.

و یا از فرم زیر درخواست خود را ارسال نمایید تا با شما تماس بگیریم.

نشانی : تهران, سعادت آباد, خیابان بخشایش, پلاک 22, واحد 6

نام(Required)
زمینه همکاری(Required)
فایل ها را به اینجا بکشید
Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, zip, webp, Max. file size: 10 MB.
  این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

  تست نفوذ چیست؟

  تست نفوذ یک نوع آزمون نفوذ پذیری امنیتی جهت یافتن مشکلات فنی و آسیب پذیری های است که مشکلات یا حفره های امنیتی موجود در مصحول شما مثل نرم افزار، وب، اپ موبایل، یا سخت افزار را بررسی و جهت رفع به شما نشان می دهد. برای تست نفوذ از تکنیک های شبیه حمله واقعی استفاده می شود.

  میزان هزینه تست نفوذ چقدر هست؟

  تست نفوذ هزینه مشخصی ندارد. یعنی شما می توانید حتی برای یافتن مشکلات امنیتی محصول خود جایزه چند هزار دلاری نیز تعین کنید. بسته به نوع نرم افزار یا سخت افزاری که می خواهید آسیب پذیری های آن مشخص شود. همچنین روش ها و میزان اهمیت در تعیین قیمت تست نفوذ نقش دارند.

  آیا تست نفوذ به معنای امنیت 100 درصد هست؟

  در دنیای تکنولوژی امنیت یک مسئله نصبی هست. امنیت صد درصد وجود ندارد. چرا که نرم افزارها و ابزارها تکنولوژی به سرعت در حال تغییر هستند. و تست نفوذ هم نمی توانند امنیت سیستم شما را تضیمن کند. تست نفوذ فقط آسیب پذیری ها را به شما گزارش می دهد. رفع این آسیب پذیری ها مرحله ای دیگر از کار هست.

  آیا باید دائما تست نفوذ انجام دهیم؟

  بله. از آنجا که سیستم عامل، نرم افزار ها، ابزارهای هک و سایر عوامل دائما در حال تغییر هستند. اینکه برنامه شما سال 2019 امنیت داشت. دلیل بر غیر قابل نفوذ بودن در سال 2020 نخواهد بود.

  keyboard_arrow_up